Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Klasik tamir çalışması

Koltuk tamiri ankara denildiğinde akıllara ilk gelen firma olarak sizlere yıllardır koltuk tamiri hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır güzel anılar yaşadığınız atmaya kıyamadığınız koltuklarınızı ilk günkü haline döndürmek çok kolay…

koltuk tamiri ankara

   Evinizde kullandığınız koltukların rengi solmuş, eskimiş, bir yerleri kırılmış olabilir. Bu ve benzeri durumlarda ki koltuk takımlarınızı evinizden alıyoruz, değişiklik yapılması istediğiniz yerlerini değiştiriyoruz, günümüzdeki kaliteli kumaşlardan zevkinize en çok uyanı seçiyorsunuz ve koltuk yüzü değişimini de yaptıktan sonra evinize getiriyoruz. Koltuk takımlarınız ilk aldığınız gün gibi yeni bir görünüme kavuşuyor.

Koltuk tamiri ankara sektöründe kaliteli ve temiz işçiliğimiz sayesinde anılarınızı çöpe atmanız gerekmez, bu sayede de bütçenizide korumuş olursunuz. Koltuk tamiri konusunda Boran Koltuk olarak koltuklarınıza bakıp durumuna göre en uygun fiyatı size sunmaktayız.

Koltuk tamiri işlerinizin yanı sıra, koltuğunuzun sadece yüzü eskimiş veya yıllardır kullandığınız koltuk yüzlerinizden sıkılmış olabilirsiniz. Koltuk yüzü değiştirme ankara hizmetimizle de koltuklarınızın yüzlerini kısa sürede değiştirip evinize farklı bir hava katabiliriz.

Boran Koltuk olarak koltuk tamiri ankara, koltuk yüzü değiştirme ankara, sandalye tamiri ankara, ankara koltuk döşeme fiyatları konusunda 7/24 uygun fiyat tekliflerimizi sunmaktan ve sizlerin isteklerine göre size hizmet etmekten mutluluk duyarız.